Неділя, 23 Лютого, 2020 - 12:18
12 Кві 2019

Відділ комплектування популяризує військову службу за контрактом

У рамках популяризації служби за контрактом у лавах Національної гвардії України, а також у військовому резерві відділом комплектування НГУ протягом тижня було проведено 58 заходів та зустрічей з популяризації військової служби у  Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові та інших містах країни.

 

Представниками Іміджево-видавничого центру протягом тижня було проведено 58 заходів та робочих зустрічей з представниками місцевих органів самоврядування. Заходи проходили у міських центрах зайнятості, центрах надання адміністративних послуг, професійно-технічної освіти та в навчальних закладах I-III рівнів акредитації.

 

Присутнім на інформаційно-іміджевих заходах роз’яснено порядок, умови та переваги проходження військової служби за контрактом. Також учасники дізналися про можливість безкоштовного навчання та перспективу кар’єрного росту, грошове та речове забезпечення.

 

Налагоджено взаємодію з організаціями щодо направлення непрацевлаштованого населення до відділу комплектування та військових частин гвардії з метою прийому на військову службу за контрактом та у військовому резерві Національної гвардії України. У закладах розміщено інформаційні матеріали, брошури, плакати, флаєри.

 

Хочеться зазначити, що співпраця з адміністративними установами позитивно впливає на імідж Національної гвардії України, де кожний учасник даних заходів дізнається про важливість завдань, які стоять перед нашими військовослужбовцями.

 

Відділ комплектування НГУ