Середа, 8 Липня, 2020 - 18:25
24 Жов 2019

Відділ комплектування популяризує військову службу в Національній гвардії України

На протязі тижня відділ комплектування Іміджево-видавничого центру спільно з територіальними управліннями Національної гвардії України проводили зустрічі з шукачами роботи, молоддю випускних навчальних закладів, а також обговорювали з керівниками спільні проекти з підняття іміджу Нацгвардії та патріотичного виховання.

 

Спілкуючись з учнями 10-11 класів на тему військового обов’язку і отримання військової спеціальності, розумієш що більшість цікавиться свідомим вибором отримати військові навички і вміння з захисту та забезпечення безпеки нашої батьківщини. Дуже приваблює майбутніх випускників вступити до Національної академії Національної гвардії України.

 

Після презентації проведеної відділом комплектування в Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3 Ірпінської міської ради Київської області класним керівником випускного класу було зазначено, - «Після презентації розумієш, яка відповідальність покладена на військову структуру з правоохоронними функціями і дуже приємно, що Національна гвардія України прагне переходу до професійної структури, залучаючи тих, хто сам обрав стати військовослужбовцем».

 

З 16 по 23 жовтня 2019 року було проведено 62 інформаційно-іміджевих заходів. До відділу комплектування звернулось 44 громадянина.

 

Відділ комплектування ІВЦ НГУ