Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:11

Поділитися

11 Травень 2019

Відділ комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ популяризує військову службу за контрактом

 

Відділ комплектування протягом тижня провів 43 заходи, де роз’яснював свідомий вибір проходження служби та отримання військової спеціальності у лавах Національної гвардії України у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові та інших містах країни. За цей тиждень 43 кандидати пройшли попередній відбір та були направлені до військових частин для зарахування на військову службу за контрактом та 22 – для проходження військової служби у військовому резерві.

 

Представники Іміджево-видавничого центру на профорієнтаційних заходах детально розповіли про переваги проходженням військової служби, специфіку діяльності військових частин НГУ, щоб кожен охочий міг реалізувати свій потенціал.

 

Учасники заходу цікавились особливостями військової служби, розміром грошового забезпечення, деталями прийому на військову службу та вступу на навчання до Національної академії НГУ.

 

Всі присутні мали змогу дізнатись про основні функції Національної гвардії України її розвиток та досягнення.

 

Хочеться зазначити, що співпраця з адміністративними установами та навчальними закладами позитивно впливає на імідж Національної гвардії України, де кожний присутній усвідомлює важливість завдань, які стоять перед нашими військовослужбовцями. 

 

Відділ комплектування НГУ