Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:16

Поділитися

25 Січ 2019

Відділ комплектування Іміджево-видавничого центру HГУ популяризує військову службу по всій Україні

Протягом тижня представники відділу комплектування провели 45 заходів та зустрічей з метою популяризації військової служби у містах Києва, Дніпра, Одеси, Харкова та Львова.

 

Ці заходи популяризують Національну гвардію України та надають можливість учасникам свідомо зробити свій вибір щодо військової професії.

 

Фахівці Іміджево-видавничого центру на профорієнтаційних заходах розповіли про переваги проходження військової служби за контрактом, порядок прийому на службу, запропонували охочим громадянам визначитись щодо служби у військових частинах Нацгвардії України. Також учасники мали змогу дізнатись про навчання в Національній академії НГУ, умови вступу та подальше проходженням служби на офіцерських посадах.

 

У центрах зайнятості та надання адміністративних послуг,  військових комісаріатах розмістили інформаційні плакати, презентували присутнім брошури з детальною інформацією про умови вступу до Національної академії, проходження військової служби за контрактом та військової служби у військовому резерві.

 

Відділ комплектування ІВЦ НГУ