Вівторок, 19 Червень, 2018 - 07:19

Поділитися

28 Бер 2017

"Ви служите чесно, якісно та самовіддано народу України", – Петро Порошенко військовослужбовцям Нацгвардії (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

 

Президент України взяв участь у заходах з нагоди третьої річниці Національної гвардії України у військовій частині 3027 в с.Нові Петрівці Київської області.

 

«Рівно три роки тому Національна гвардія стала одним з перших військових формувань, яке у надзвичайно критичний момент взяло на себе відповідальність за захист суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави», – ­­ зазначив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив: «У перших же боях ви склали суворий іспит на патріотизм і відданість присязі».

 

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів, які мужньо і героїчно захищали Україну.

 

«Оцінкою вашої роботи, ратної праці є не лише вдячність та високий рівень довіри українського народу. Наша Національна гвардія – найчастіше згадуваний бренд на російському телебаченні. Схоже, найпопулярніший бренд. Лякати вами дітей – абсурдно і несправедливо. Але якщо вас так смертельно бояться, так ненавидять дорослі російські чоловіки, то значить народу України ви служите чесно, якісно та самовіддано», – підкреслив Президент.

 

Президент Петро Порошенко, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і Міністр оборони України Степан Полторак особисто вручили державні нагороди військовослужбовцям Національної гвардії України, які відзначилися особливими героїзмом та зразковим виконанням завдань у зоні проведення АТО.

 

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, зразкове виконання військового  обов’язку  орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено генерал-лейтенанта Миколу Балана.  

 

Гостям продемонстрували інноваційний кінологічний центр, розташований на території військової частини, і показові тренування кінологів зі службовими собаками, мобільний командний пункт управління.

 

Почесна варта виступила з показовим виступом у оновленій парадній формі Національної гвардії. Завершальна частина заходів відбулася у приміщенні, Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України представив концертну програму, приурочену до події.

 

Наказом командувача Національної гвардії України було заохочено понад 2000 особового складу. Нагородження було проведено і у Головному управлінні НГУ. Офіцери, службовці та волонтери отримали відзнаки за сумлінне виконання своїх обов'язків, мужність та професіоналізм.

 

Прес-служба НГУ, цитати з офіційного інтернет-представництва Президента України