Субота, 19 Жовтень, 2019 - 16:01
08 Лют 2019

Ветерани внутрішніх військ грали в шахи до дня виведення військ з Афганістану

5 лютого 2019 року у Центральній міжрегіональній секції Асоціації ветеранів внутрішніх військ та Національної гвардії України офіцери у відставці провели шаховий турнір, присвячений 30-й річниці виведення військ із Афганістану.

Змагання організував та проводив ентузіаст спорту полковник у відставці Володимир Кривенко, за допомогою матеріального забезпечення начальника спортивного комітету НГУ.

У фінальній частині турніру взяли участь 16 учасників. Жеребкування відбулося з урахуванням їх рейтингу, складеного за результатами трьох попередніх турнірів. До півфіналу дійшли чотири випробуваних бійці, перемігши у двобоях чвертьфіналу своїх суперників полковників у відставці Георгія Федорчука, Георгія Даценка, Петра Гуменюка та старшого прапорщика у відставці Андрія Конотопа.

Перемігши у фіналі старшого прапорщика у відставці Петра Юшка, чемпіоном став тогорічний чемпіон полковник у відставці Валентин Маслєнніков. Третє місце поділили генерал-майор у відставці Сергій Братчик та полковник у відставці Олександр Сущенко.

Командні місця розподілилися так:  1 місце посіла команда Дарницького району; 2 місце – шахісти Дніпровського району; 3 місце – команда Шевченківського району. У заліку управлінь та частин перші три місця посіли штаб ГУ НГУ, об’єднаний вузол зв’язку та управління по роботі з особовим складом.

Попереду – турнір з більярду, присвячений 5-й річниці Національної гвардії України.