Середа, 8 Липня, 2020 - 16:36
15 Травень 2015

Весна, і ще одна весна…

 

14 травня 2015 року в приміщенні бібліотеки ім. Вернадського відбулося відкриття фотовиставки «Весна, і ще одна весна…», яка була підготовлена за сприяння Асоціації ветеранів внутрішніх військ МВС України та громадської організації «Афгано-Чорнобильське братство «Побратими».

 

На виставці були представлені роботи членів Національної спілки фотохудожників України Олександра Лепетуна, Ірини Літічевської, а також ветеранів військ полковника запасу Євгена Шваба та заслуженого артиста України Олександра Дудки.

 

Своїх товаришів прийшли підтримати ветерани Центральної секції Асоціації (ГУ НГУ) Василь Іщук, Анатолій та Ігор Шаповалови, Вячеслав Виноградов, Віктор Пономаренко, Валерій Пархомюк, Олександр Заславський та інші. Вони з цікавістю оглянули роботи своїх побратимів.

 

В ході заходу прозвучали виступи народних артистів України Олександра Василенка та Василя Нечепи, заслуженого артиста України Олександра Дудки та його учнів Дениса Шпака і Володимира Шевчука.

 

Голова ради Центральної секції ветеранів ГУ НГУ Георгій Даценко подякував організаторів виставки та авторів робіт за високу майстерність і відданість творчості та висловив сподівання, що коло фотомитців на наступних подібних заходах буде розширюватися і за рахунок ветеранів Національної гвардії України, а тематика їх стосуватиметься участі гвардійців в захисті незалежності та національних інтересів України.