П'ятниця, 15 Листопад, 2019 - 17:58
20 Лип 2015

Вдалий виступ українських мушкетерів на чемпіонаті світу з фехтування

У Москві (Російська Федерація) 19 липня 2015 року  завершився чемпіонат світу з фехтування. У ході змагань чоловіча збірна України з фехтування на шпагах піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани в командній першості!

До складу чоловічої команди  увійшли та додали значного внеску в загальний позитивний підсумок також і представники гвардійського спорту, чемпіонами світу з фехтування, стали: капітан  Дмитро  Карюченко – інструктор зі спорту вищої кваліфікації спортивної команди Національної гвардії України та фахівець  Анатолій Герей – спортсмен-інструктор спортивної команди Національної гвардії України, які у блискучому стилі здобули титул чемпіонів світу!

Також бронзову  нагороду світової  першості  виборола фахівець  Ксенія Пантелеєва – спортсмен-інструктор спортивної команди Національної гвардії України, яка піднялася на спортивний подіум у складі жіночої збірної команди з фехтування на шпагах у командній першості.