Вівторок, 19 Червень, 2018 - 07:20

Поділитися

09 Вер 2017

Ваші подвиги повинен пам’ятати увесь український народ, – Петро Порошенко гвардійцям калинівського полку НГУ

Про це Глава держави сьогодні заявив під час урочистої промови в ході візиту до військового містечка калинівського полку оперативного призначення Національної гвардії України, який відбувся в рамках робочої поїздки до Вінницької області.

 

Разом із президентським подружжям у частину також прибули голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, вінницький міський голова Сергій Моргунов, керівник Калинівської районної ради Віктор Поліщук та інші місцеві високопосадовці. Зустрічав поважних гостей командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров у супроводі офіцерів командування військової частини.

 

Під час урочистої частини візиту Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України з привітальною промовою звернувся до гвардійців калинівського полку. Від імені всього українського народу Петро Порошенко подякував за мужність, виявлену у протистоянні з ворогом на сході нашої держави. Президент, зокрема, зазначив: «За вашими плечима – запеклі бої у селищі Семенівці, тяжкі зіткнення з бойовиками поблизу міст Слов’янська, Красного Лиману, Ясинуватої та Лисичанську. Бійці калинівського полку героїчно утримували Донецький аеропорт та прикривали відхід підрозділів ЗСУ з-під Дебальцевого. Напередодні ж Дня Незалежності України до зони проведення АТО в черговий раз вирушила ротна тактична група полку в складі більше 130 ваших гвардійців».

 

Ушанувавши загиблих гвардійців хвилиною мовчання, Петро Порошенко заохотив кількох військовослужбовців НГУ державними нагородами. Кавалерами ордену «За мужність» ІІІ ступеня стали п’ять військовослужбовців з різних гвардійських частин та з’єднань. Зазначимо, що серед тих, кого нагородив Президент – командир калинівського оперативного полку НГУ полковник Іван Леонідович Миропольський. Від самого початку неоголошеної війни на Сході України офіцер вміло та рішуче керував діями своїх підлеглих.

 

На завершення урочистої частини разом із іншими поважними гостями Петро Порошенко віддав шану полеглим в зоні проведення АТО бійцям калинівскього полку, поклавши квіти до стели загиблих гвардійців. Після цього Глава держави оглянув виставку художньої самодіяльності бійців частини та обійшов приміщень новозбудованих казарм.

 

Закінченням візиту стало загальне фотографування Президента із гвардійцями.

 

Прес-служба НГУ