П'ятниця, 19 Жовтень, 2018 - 09:51

Поділитися

12 Січ 2018

В зону АТО до гвардійців завітали представники міста Кривий Ріг

Тривалий час особовий склад військової частини 3011 Національної гвардії України виконує бойові завдання в зоні проведення АТО. З словами підтримки та подарунками до гвардійців завітали представники Криворізької міської ради, Саксаганської районної у місті ради та голова Криворізького координаційного штабу допомоги учасникам АТО (Жінки за Мир).

 

Військових відвідали за місцями несення служби та на командному пункті, там їх зустрічав командир військової частини 3011 полковник В’ячеслав Мельник.

 

Гості привезли військовослужбовцям продукти харчування, генератори та маскувальні сіті. Також гвардійців привітали зі святами, зичили їм міцного здоров’я, наснаги, сил для виконання завдань за призначенням та побажали, щоб військовослужбовці якнайшвидше поверталися до рідного міста, де на них чекають та люблять.

 

Також представники міста Кривий Ріг разом з командуванням військової частини відвідали місто Вугледар, де завітали до школи інтернату, щоб передати дітям солодощі, продукти харчування, канцелярські товари.

 

Дмитро Єрьомін,

фото автора