Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 00:32

Поділитися

18 Чер 2017

В зоні АТО проходять змагання зенітників

На базі військового полігону УРЗУФ пройшов перший етап змагання серед зенітних розрахунків Збройних сил та Національної гвардії України

 

Метою змагань є перевірка готовності особового складу до виконання бойових завдань, підвищення рівня методичної майстерності сержантів, впровадження нових форм і способів підготовки бійців, удосконалення польової виучки, а головне - визначення кращого розрахунку ЗУ-23 Антитерористичної операції в Луганській та Донецькій області.

 

Змагання проводились у двох номінаціях. Першою є індивідуальна навченість, у ході якої учасники здавали нормативи зі спорядження стрічки та укладання її в короб, заряджання, перезаряджання та орієнтування ЗУ-23 зі складанням картки вогню, знання засобів повітряного захисту, стрільби з АК-74 та надання першої медичної допомоги.

 

Під час прийняття заліків бійці кожної силової структури демонстрували високий рівень бойової та фізичної підготовки, якісне знання теоретичного матеріалу та зразкове виконання своїх посадових обов’язків.

 

Наступною номінацією була злагодженість дій розрахунку. Під час нормативів по перевірці нульової лінії прицілювання, занятті вогневої позиції з ходу, веденню бойової роботи по повітряним та наземним цілям, стрільбі розрахунку по аеродинамічній цілі, яка маневрує висотою та стрільбі з переведенням вогню на інші цілі зенітники продемонстрували злагоджену, колективну роботу, а командири розрахунків справжні лідерські якості.

 

Протистояння видались дуже насиченим та жвавим через шалений азарт, жагу до перемоги та досвідченість кожного розрахунку, що надихало всіх учасників докласти максимум своїх зусиль. Наприкінці змагань командир зенітної батареї НГУ підвів підсумки такими словами: «Не дивлячись на ціль змагань, сьогодні кожен з вас довів, що небесний простір України захищають лише кращі з кращих!»

 

Перший етап змагань на кращий розрахунок ЗУ-23 в секторі «М» завершився перемогою гвардійців Південного ОТО. Попереду наших військових чекає змагання на кращий розрахунок серед всіх підрозділів, що виконують бойові завдання в зоні АТО

 

ГіК Південного ТрУ