Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:02

Поділитися

31 Бер 2019

В Західному ОТО молодь знайомлять із Нацгвардією

Військовослужбовці військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України активно долучаються до військового-патріотичного виховання учнівської молоді.

 

Командування та особовий склад військових частини проводять різноманітні заходи, щоб якнайкраще ознайомити школярів та студентів із професією Захисника Вітчизни.

 

Зокрема нацгвардійці запрошують молодих людей до своїх військових частин, де знайомлять відвідувачів зі своїм побутом, показують зброю, військову техніку та розповідають чому Захист Батьківщини є почесним обов’язком громадян України.

 

У Вінниці учні старших класів Пултівецької загальноосвітньої школи відвідали військову частину 3008. Цікаве та пізнавальне спілкування із військовослужбовцями військової частини супроводжувалось екскурсією по її території та приміщеннях.

 

Яскраві враження старшокласники отримали від демонстрації різних видів зброї, а можливість її потримати в руках, приміряти дванадцяти кілограмовий бронежилет та каску взагалі викликали у юнаків та дівчат захват.

 

«Ми дякуємо командуванню військової частини та солдатам не лише за цікаву екскурсію, а й за те, що вони виконують службово-бойові завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Думаю, що побувавши у військовій частині, старшокласники краще усвідомлять, що служба в армії – почесна й необхідна справа, яку, можливо, у недалекому майбутньому доведеться виконувати і їм», - підсумував викладач «Захисту Вітчизни» Василь Ліщун.

 

В Івано-Франківську до військової частини 1241 завітали вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею – інтернату міста Надвірна.

 

В гостях у нацгвардійців ліцеїсти не вперше. «За останній період великий відсоток випускників нашого військово-спортивного ліцею пов’язують своє майбутнє з військовою службою, зокрема у лавах Національної гвардії України, - розповідає заступник начальника Прикарпатського військово-спортивного ліцею – інтернату з навчально-виховної роботи полковник Микола Куцань, - це результат, який вдалося досягти завдяки спільним зусиллям освітян і командування військової частини. Сьогодні ми ще раз побачили, що Українська армія є школою мужності, героїзму та любові до Батьківщини».

 

В Тернополі військовослужбовці 2 батальйону військової частини 3002 відкрили двері свого підрозділу для учнів старших класів загальноосвітньої школи № 17. В гостях у нацгвардійців діти мали змогу познайомитись із завданнями, які виконує підрозділ, потренуватись у розбиранні та збиранні зброї, приміряти на себе бронежилети.

 

«Найактивнішими були дівчата, - розповідає заступник командира батальйону по роботі з особовим складом майор Анатолій Кибукевич, - веселі, гомінкі і до всього цікаві. До нас часто приходять гості і усі вони чимось запам’ятовуються».

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

за матеріалами з військових частин