Неділя, 12 Липня, 2020 - 16:13
12 Лип 2015

В Слобожанській бригаді провели показово – стройові заняття

 

Днями в окремій Слобожанській бригаді НГУ були проведені показово – стройові заняття з мобілізованими військовослужбовцями, спрямовані на доведення до них детальної інформації щодо всіх питань військового життя.

 

Заняття носили інформативний характер за напрямками: організація внутрішньої служби, бойової та спеціальної підготовки, основні положення кримінальної, адміністративної, дисциплінарної та матеріальної відповідальності військовослужбовців за правопорушення, порядок речового, продовольчого, грошового, медичного забезпечення та банно – прального обслуговування. До мобілізованих бійців також довели, які види озброєння та засоби індивідуального і колективного захисту стоять на озброєнні військової частини. Під час проведення занять кожний військовослужбовець мав змогу детально ознайомитись зі зразками зброї.

 

Представник кадрового органу роз’яснив і практично показав порядок оформлення документів, для отримання статусу учасника бойових дій, та порядок нарахування грошового забезпечення.

 

На всі запитання гвардійців, які виникли в ході занять, були надані повні та змістовні відповіді. Військовослужбовці з великою увагою та зацікавленістю слухали керівників на навчальних місцях.

 

Паралельно з військовослужбовцями спілкувались ветерани частини та працювали психологи Національної академії Національної гвардії України, з метою вивчення морально-психологічної готовності особового складу до виконання службово-бойових завдань.

 

Після завершення занять військовий капелан отець Артемій, настоятель військового храму Андрія Первозванного, благословив воїнів на успішне виконання службово-бойових завдань та сповідав військовослужбовців, які виявили бажання.

 

капітан Олег Гармаш

фото автора