Неділя, 12 Липня, 2020 - 15:34
11 Лип 2015

В Північному ОТО склали присягу більше 400 новобранців

 

 

Сьогодні в Північному оперативно-територіальному об'єднанні Нацгвардії свято. Адже ряди столичної бригади охорони громадського порядку та першої оперативної бригади Національної гвардії України поповнились більше ніж чотирма сотнями новобранців, призваними з усіх регіонів країни. Приймали присягу і військовослужбовці, які уклали контракт про проходження служби в лавах Національної гвардії України.

 

Протягом двох тижнів юнаки отримували військові знання та навички першої необхідності. А вже з понеділка на них чекає введення в бойову службу і більш поглиблене вивчення предметів бойової та спеціальної підготовки.

         

Привітати воїнів зі складанням Військової присяги на територію військових частин завітали представники Північного територіального управління, духівники, рідня та друзі. Не залишились поза увагою і молоді солдати, які знаходяться на лікуванні. Командуванням було організовано проведення священного ритуалу у лікувальних закладах, з усіма військовими почестями.

         

Аліна Степенко, дружина молодого 25-ти річного бійця оперативної бригади, згадує як чоловік отримав повістку з військкомату, і хоча мав право на відстрочку від призову, твердо вирішив йти до війська.

         

“Я розумію необхідність його перебування у армії саме зараз, - говорить Аліна, - Тому його патріотичний порив підтримала повністю. Та й дитина батьком пишається... Півтора року, це не багато, головне, щоб війна швидше закінчилася”.

         

Командири націлили воїнів на самовіддане служіння українському народу, а представники духовенства благословити захисників на майбутні “ратні подвиги”.

         

Найбільш вразив та розчулив гостей свята виступ бабусі новобранця з авторськими патріотичними віршами, що як батьківська настанова надихнули молодих бійців на нові звершення.

 

підполковник Євген Роженюк

фото автора та підполковника Юрія Денисенка