Неділя, 12 Липня, 2020 - 16:12
11 Лип 2015

В Одесу повернулись гвардійці із зони АТО

 

10 липня 2015 особовий склад підрозділу Південного територіального управління Національної гвардії України повернувся з ротації без втрат та поранених, успішно виконавши свій військовий обов’язок захищаючи нашу Батьківщину.

 

І ось, колона військової техніки з українськими прапорами перетинає КПП частини. Втомлені та радісні обличчя наших бійців, наших бойових друзів, вони наші герої, вони наші захисники.

 

Командир рапортує про прибуття  підрозділу в пункт дислокації. Після офіційної частини бійців чекали теплі обійми рідних та друзів.

 

«Більше двох місяців мої товариші боронили нашу країну від агресора. Ми всі дуже раді, що вони цілі та неушкоджені повернулись додому», – не приховуючи емоцій розповідає співслужбовць Едуард Вешко.

 

«Кожен з військовослужбовців підрозділу чекав цієї надзвичайно приємної миті, коли після досить тривалого часу напружених сутичок в боях, знову повернутися додому, побачити рідних та близьких, насолодитися красою рідного міста» - розповідають бійці.

 

Попереду тривалий відпочинок, який посприяє відновленню сил для подальшого якісного виконання завдань за призначенням перебуваючи на сторожі законності та недоторканості нашої держави.

 

ГЗГ та ЗМІ Південного ОТО