Понеділок, 6 Липня, 2020 - 19:58
01 Лис 2019

В Одесі завершився чемпіонат НГУ з рукопашного бою: за першість боролись 130 гвардійців зі всієї України

З 30 жовтня і до сьогодні на території спортивного комплексу ООО ФСТ «Динамо» проводився чемпіонат Національної гвардії України з рукопашного бою.

 

На триденному турнірі, який закриває собою сезон спартакіади НГУ-2019, боролись найбільш досвідчені та сильні бійці - 130 нацгвардійців. Тож боротьба за першість була пристрасною.

 

Змагання проходили в 2 етапи: в I турі учасники демонстрували техніку прийомів рукопашного бою, а в II турі відбувались поєдинки у різних вагових категоріях.

 

«Звичайно, кожен з нас намагався показати максимум того, на що він здатен. І це чудово. В спарингу це найдивовижніша річ – тебе переповнює адреналін під час бою, ти робиш усе заради перемоги! Ти "ненавидиш" свого противника - але це спортивна ненависть, і після бою її змінює повага і ви тиснете один одному руки», - розповідає переможець турніру у ваговій категорії до 70 кг Микита Аблез.

 

За підсумками турніру команда Центрального ОТО зайняла почесне І місце, ІІ місце вибороли спортсмени із команди Південного ОТО, а на ІІІ місці опинилась команда Північного оперативно-територіального об’єднання.

 

«Це був дуже видовищний чемпіонат, - ділиться враженнями запрошений гість, представник ветеранської організації Південного ОТО підполковник у відставці Василь Федорів. - Мені, як представнику ветеранів, приємно бачити, що нам на зміну приходять такі сильні, відважні та спритні хлопці. Це справжні воїни! І поки я спостерігав за їх виступами, то зрозумів одне - Україна в надійних руках».

 

Церемонія нагородження супроводжувалась виступом козацького хору. А колишні суперники один за одним підіймалися на п’єдестал переможців, щоб отримати заслужені кубки, медалі і нагороди.

 

«Хочеться вірити, що цей чемпіонат стане черговим кроком у бік фізичного загартування всього особового складу Національної гвардії України, - зауважив під час церемонії командир Південного територіального управління полковник Олег Підлубний. - Ми вітаємо наших чемпіонів та віримо, що вони разом із нами продовжать робити Національну гвардію сильнішою, спортивнішою та націленою лише на перемогу!».

 

ГІК Південного ОТО