Вівторок, 31 Березня, 2020 - 22:23
10 Жов 2017

В Одесі пройшли збори щодо впровадження ґендерної перспективи в реформу НГУ

У Національній гвардії України розпочата комплексна процедура оцінки стартових позицій НГУ щодо відповідності принципу рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, яка надасть уявлення про ґендерну чутливість, включаючи сильні та слабкі сторони. Результати цього оцінювання слугуватимуть основою для розроблення плану дій щодо ґендерних проблем та перспектив.

 

9-10 жовтня 2017 військовослужбовці військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України прийняли участь у зборах, в яких, використовуючи методи інтерв’ю, анкетування, фокус-групи та огляд документів, робоча група збирає інформацію з 16 ознак ґендерної чутливості.

 

Ґендерна оцінка допоможе командуванню НГУ визначити наявні організаційні ресурси для вирішення ґендерних питань; визначити, які процеси працюють добре, а які – ні, щодо врахування різноманітних потреб з безпеки жінок і чоловіків, а також забезпечення повної та рівноправної участі жінок і чоловіків в діяльності НГУ; визначити потреби щодо навчання та обладнання; продемонструвати персоналу НГУ, громаді та Урядові свою зацікавленість у покращенні робочих умов і готовності дотримуватися принципів ґендерної рівності. 

 

ГіК Південного ТУ