Середа, 17 Липень, 2019 - 06:21

Поділитися

04 Вер 2018

В Одесі проходить Чемпіонат Національної гвардії України з військово-спортивних багатоборств

 

На базі Південного оперативно-територіального об’єднання стартував чемпіонат Національної гвардії України з військово-спортивних багатоборств в розділі «Семиборство».

 

На змагання до Одеси прибули 17 команд з 5-ти оперативно-територіальних управлінь Національної гвардії України. 130 гвардійців змагатимуться у семи видах спорту: біг на 100 метрів та 3000 кілометри, плавання, стрільба з автомату Калашникова, підтягування на перекладині, подолання смуги перешкод і метання гранати.

 

Урочисте відкриття чемпіонату відбулось на стадіоні ФСТ «Динамо». Гвардійців привітали із початком змагань представники Головного управління Національної гвардії України, обласної ради «Динамо», Одеського обласного відділення Національного олімпійського комітету, Одеської обласної організації «Товариство сприяння обороні України», Сухопутної Академії Міністерства оборони України. 

 

Розпочались змагання із стометрових забігів, на яких всі учасники показали високі результати. Підтримували учасників вболівальники і товариші по команды. Боротьба між військовослужбовцями видалася дуже напруженою.

 

«Семиборство ідеально підходить гвардійцям, бо всі задіяні навички стануть в нагоді воїну при виконанні службово-бойових завдань. Саме Національна гвардія України докладає зусиль для розвитку цього комплексного формату змагань в Україні», – розповів головний суддя змагань полковник Сергій Лещеня.

 

Завершився перший день змаганням з плавання. У басейні Одеської Національної морської академії кращих плавців визначала 50-метрова дистанція.

 

Попереду у спортсменів ще три дні змагань та п’ять видів спорту. Бажаємо всім вдалих виступів!

 

ГІК Південного ТУ