Вівторок, 31 Березня, 2020 - 23:00
26 Лют 2019

В Одесі проходять збори керівників по роботі з особовим складом Нацгвардії

 

26 лютого на базі Південного територіального управління розпочалися триденні навчально-методичні збори з начальниками відділень, відділів та груп територіальних управлінь та військових частин прямого підпорядкування Національної гвардії України.

 

«Ми повинні обговорити всі питання та аспекти в роботі з особовим складом. Також нашим головним завданням є допомога у реалізації прав на волевиявлення особового складу», – розпочав захід начальник управління по роботі з особовим складом Головного управління НГУ полковник В’ячеслав Ященко.

 

Після проведення занять з методики оцінки суспільно-політичної обстановки, психологічного супроводу під час виконання службово-бойових та бойових завдань офіцери підвищили рівень розуміння ґендерних аспектів роботи з особовим складом.

 

«В Америці та країнах НАТО, військовослужбовці жінки виконують службово-бойові та бойові завдання на одному рівні з чоловіками. Враховуючи досвід цих країн, провідні фахівці Національної гвардії передають практичні та теоретичні навички офіцерам по роботі з особовим складом», – розповів начальник служби з гендерної інтеграції Головного управління НГУ підполковник Сергій Капітонов.

 

ГІК Південного ТУ