Середа, 17 Липень, 2019 - 05:46

Поділитися

07 Вер 2018

В Одесі на чемпіонаті НГУ із «Семиборства» солдат Дмитро Федусов встановив новий рекорд

6 вересня в Одесі відбувся третій день чемпіонату Національної гвардії України з військово-спортивних багатоборств в розділі «Семиборство».

 

Через погодні умови третій день змагань складався із дисциплін: метання гранати та бігу на 3000 метрів які відбулися на стадіоні «Динамо».

 

Відмінність метання гранат від схожої шкільної дисципліни полягає в тому, що військові це роблять, маючи при собі автомат, що значно ускладнює виконання вправи.

 

Інші умови вправи також додають їй складності: наприклад, якщо військовослужбовець заступить при кидку за контрольну планку, чи граната вилетить за межі смуги в 10 метрів завширшки, результат не зараховується.

 

Тим не менш, результати змагання показали, що із вправою гвардійці впоралися, а кращий індивідуальний результат показав солдат Дмитро Федусов з Центрального ОТО. Дмитро встановив новий рекорд чемпіонатів НГУ з метання гранати Ф1 з результатом - 76,5 метрів.

 

Після короткої перерви розпочались забіги на 3000 метрів. Найшвидшим гвардійцем на дистанції став старший солдат Юрій Вихопень, представник Північного ОТО. Він подолав цю дистанцію за 8 хвилин та 41 секунду.

 

У фінальний день змагань гвардійців чекає найскладніше вправа – подолання смуги перешкод.

 

ГІК Південного ТУ