П'ятниця, 14 Грудень, 2018 - 09:45

Поділитися

08 Лют 2018

В Навчальному центрі фахівці інженерно - саперного фаху вивчали основи курсу тактичної медицини

В Навчальному центрі Національної гвардії України для фахівців інженерної служби, які проходять навчання у ліцензованій групі робітничої професії «Сапер (розмінування)», були проведені практичні заняття з тактичної медицини.

 

В процесі проведення практичних занять офіцери навчались навичкам та алгоритму практичних дій по наданню невідкладної домедичної допомоги в бойовій обстановці.

 

Зокрема, вони відпрацьовували методи надання допомоги “під вогнем”, “в укритті”, практикували засвоєні навики оцінки поранених на відстані, їх переміщення та евакуацію, включаючи їх медичне сортування. Опановували навики зупинки кровотечі за допомогою джгутів різних різновидів та без них, а також зупинку масивних кровотеч з проблемних зон шляхом тампонування, методи відновлення прохідності дихальних шляхів та дії при пораненнях грудної клітини, принципи діагностування і запобігання напруженого пневмотораксу.

 

Набуті навики є вкрай важливими під час непередбачуваних ситуацій у ході проведення розмінувальних робіт та знищення боєприпасів, які не вибухнули.

 

 

Група інформації та комунікації Національної гвардії України