Четвер, 4 Червня, 2020 - 08:38
23 Січ 2018

В Ізмаїлі пройшли агітаційні заходи

На базі військової частини 3012 Національної гвардії України, що дислокується в Ізмаїлі, у рамках військово-патріотичного виховання Академічний ансамбль пісні і танцю влаштував концертну програму з метою підвищення позитивного іміджу Національної гвардії України та агітації громадян до вступу на військову службу за контрактом.

 

До заходу залучились представники місцевого самоврядування, школярі та ліцеїсти військово-морського ліцею.

 

Під акомпанемент оркестру військової частини 3012 гвардійці ознайомили присутніх із сучасним озброєнням та технікою, яким оснащена Національна гвардія України. 

 

Представники відділу комплектування спільно з групою цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру розповсюджували листівки та візитки, зацікавленим в подальшому проходженні служби громадянам та гостям заходу.

 

«Національна гвардія України забезпечує правопорядок та законність на території Ізмаїла. Ми дуже вдячні їм, що вони є в нашому регіоні», - зауважив заступник мера міста Сергій Баткилін.

 

Військовослужбовці окремого загону спеціального призначення Південного ОТО НГУ продемонстрували показові виступи, по штурму автомобіля із звільненням заручників та тактичні дії під час патрулювання вулиць міста. Всіх охочих гвардійці покатали на броньованій техніці.

 

За матеріалами ГІК Південного ТУ