Четвер, 4 Червня, 2020 - 07:47
22 Січ 2018

В Ізмаїлі гвардійці влаштували день відкритих дверей

22 січня на базі 4 батальйону військової частини 3012 Національної гвардії України, що дислокується в Ізмаїлі, пройшов день відкритих дверей. Такі заходи проходять для військово-патріотичного виховання молоді, підвищення позитивного іміджу Національної гвардії України та агітації громадян до вступу на військову службу за контрактом.

 

На цьому заході були присутні представники місцевого самоврядування, школярі та ліцеїсти військово-морського ліцею.

 

Під акомпанемент оркестру військової частини 3012 гвардійці продемонстрували озброєння та техніку, яка знаходиться на озброєнні Національної гвардії України.

 

Представники Імідже-видавничого центру НГУ роздавали листівки та візитки, зацікавленим в подальшому проходженні служби громадянам та гостям заходу.

 

«Національна гвардія України забезпечує правопорядок та законність на території Ізмаїла. Ми дуже вдячні їм, що вони є в нашому регіоні», - зауважив заступник мера міста Сергій Баткилін.

 

Представники окремого загону спеціального призначення Південного ОТО НГУ продемонстрували показові виступи, по штурму автомобіля із звільненням заручників та тактичні дії під час патрулювання вулиць міста. Всіх охочих гвардійці покатали на броньованій техніці.

 

ГІК Південного ТУ