Четвер, 26 Квітень, 2018 - 22:35

Поділитися

07 Гру 2017

В Івано-Франківську нацгвардійці змагались з боротьби самбо

У військовій частині 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, відбулись змагання з боротьби самбо між підрозділами.

У змаганнях, які відбувались в Тренінговому центрі Національної поліції України в Івано-Франківській області, взяли участь представники підрозділів військової частини з Івано-Франківська, Чернівців та Калуша.

У запеклій боротьбі перше місце виборола команда окремої гірсько-патрульної роти під керівництвом командира роти капітана Олега Віхтюка, який протягом 15 років виступав за збірну Західного оперативно-територіального об’єднання у ваговій категорії понад 100 кг. Друге місце посіла команда 2 роти з Чернівців. Третє місце виборола команда 1 роти з Івано-Франківська.

В особистому заліку кращі результати у своїх вагових категоріях показали: сержант за контрактом Андрій Захарчук, молодший сержант Антон Новіков, солдати Максим Мазурик та Владислав Руснак.

Особливої уваги заслуговують солдати навчальної роти брати-близнюки: Олег та Олексій Михальчук, які до призову на строкову військову службу вже були кандидатами у майстри спорту з вільної боротьби. У ваговій категорії до 82 кілограм, брати Михальчуки вибороли почесне перше та друге місце.

Переможці візьмуть участь у змаганнях на першість Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, які мають відбутися 10-11 січня 2018 року у Львові.