Неділя, 12 Липня, 2020 - 14:56
21 Лип 2015

В Харкові встановили пам’ятник загиблому гвардійцю Віталію Захарченку

 

На Харківському кладовищі встановили пам'ятник загиблому офіцеру військової частини 3005, який був смертельно поранений під час «Революції гідності» в місті Києві, майору Віталію Захарченко.

 

Біля пам’ятника зібралися сім’я, близькі та спів службовці, щоб вшанувати пам'ять загиблого.

 

Отець Артемій справив поминальну службу за упокій воїна, який виконував службовий обов’язок до останнього подиху.

 

Віталій Захарченко був не тільки сумлінним військовослужбовцям, а й справжнім чоловіком і батьком. Він дуже любив свою дружину Олену і дочку Лілію. Всі згадують його як веселу, життєрадісну людину, яка в будь-який момент була готова прийти на допомогу, підтримати у важку хвилину. Цей офіцер завжди міг прийняти правильне рішення, а інтереси служби часто ставив навіть вище особистих.

 

«Такі мужні офіцери, як майор Віталій Захарченко, залишаються на завжди в наших серцях та  пам'яті кожного військовослужбовця військової частини. Він став взірцем для кожного з нас», − лунали слова бойових товарищив біля пам’ятнику.

 

За особливу відвагу та мужність Віталій навічно зарахований до списків Слобожанської бригади.

 

«Ми завжди будемо пам’ятати Віталія. Такі життєрадісні, добрі і щирі люди, як він, рідко зустрічаються на життєвому шляху. Тому колектив військової частини буде надавати всіляку допомогу його родині» − наголосив під час промови полковник Олександр Росляков.

 

Група ЗГ та ЗМІ Східного ОТО, фото капітана Олега Гармаша