Понеділок, 27 Лютий, 2017 - 13:12

Поділитися

16 Бер 2016

В Головному управлінні Нацгвардії встановили погруддя генерал-майору Сергію Кульчицькому (ВІДЕО)

16 березня, у день відзначення другої річниці створення батальйону оперативного призначення ім. генерала Сергія Кульчицького, героєві України встановили пам’ятник. Церемонія відкриття погруддя генерал-майорові Сергію Кульчицькому пройшла у Головному управлінні Національної гвардії України.

 

Погруддя розмістили у центральному фойє. Експозиція складається з трьох частин: перша – це погруддя генерал-майору Сергію Кульчицькому, дві інших – зірка героя та вірш, викарбувані на пам'ятній стелі поруч. Автор композиції – головний художник Академічного ансамблю пісні й танцю НГУ Андрій Некрасов, скульптор бюсту – львів’янин Юліан Квасниця.

 

Сергій Кульчицький пройшов шлях від курсанта до генерала, від командира взводу до начальника управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління Нацгвардії. Він загинув у травні 2014 року, залишаючись до останнього вірним Військовій присязі та українському народові. Гелікоптер Мі-8, у якому він летів з 11 військовими, поблизу Слов'янська збили терористи.

 

«15 березня близько шестисот добровольців, активних учасників Майдану, висловили побажання боротися з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави. Їх патріотичні почуття ми поєднали з підготовкою найкращих фахівців тодішніх Внутрішніх військ, і очолив їх генерал Кульчицький. Час показав, що це один із кращих і перших добровольчих батальйонів, які стали на передову, щоб боротися з ворогом», - зазначив командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров.

 

Прес-служба НГУ