Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:52

Поділитися

10 Лип 2015

В Академії триває польовий вихід з майбутніми офіцерами запасу

 

Табірний збір з підготовки офіцерів запасу для підрозділів Національної гвардії України розпочався 30 червня. З прибуттям у навчальний центр Національної академії студентські групи були розподілені на дві навчальні роти та розселені у наметному містечку.

 

Нарешті настав час коли теоретичні знання, які здобувалися протягом 2-х років занять на військовій кафедрі можна буде перевірити практикою. Саме для проведення занять у навчальний центр прибули усі викладачі, що читали теоретичний курс у Академії. Під час проведення занять основна увага звертається на відпрацювання  практичних знань, умінь і навичок. Для цього навчальний центр має необхідну навчально-матеріальну базу.

 

З перших днів бурхливе життя кипить на військовому стрільбищі. Кожна навчальна група має щонайменше чотири дня стрільб. Стріляють студенти з пістолету Макарова, Форт 12, штурмової гвинтівки Форт 228, АКМ, СВД, БТР 70 та кидають імітаційні гранати. Заняття проводять викладачі кафедри, серед них досвідчені фахівці Валерій Мокрєєв, Юрій Черніченко , Олег Забула, Костянтин Гунбін та багато інших.

 

В той же час на тактичному полі займаються відпрацюванням навчальних питань Ігор Радченко, Андрій Чухлатий, Микола Карпенко, Борис Ткаченко.  Програмою польових навчань передбачено водіння бойових, вантажних машин, заняття на тактичному полі, будівництво інженерних споруд. Велика увага звертається саме на вміння обладнувати вогньові позиції в умовах сучасного бою. Крім усього іншого, відпрацьовується тактика дій в обороні, у наступі та загальна тактика дій підрозділів Національної гвардії.

 

Відпрацьовують питання пов’язані з несенням служби з конвоювання та екстрадиції, охорони особливо важливих державних об'єктів та роботі підрозділів спеціального призначення. Також проводяться заняття з майбутніми фахівцями автомобільної служби, для цього залучаються досвідчені викладачі Анатолій Самсоненко, Віктор Іванович Кужелович, Сергій Мельников.

 

Протягом місяця, з 30 червня по 25 липня, майбутні офіцери запасу отримають змогу перевірити себе та якість підготовки в умовах реальних дій. Завершиться проведення табірного збору складанням державних іспитів, прийняттям військової присяги 25 липня 2015 року, після чого всім хто виконав програму підготовки буде присвоєно військове звання «молодший лейтенант запасу».

 

Олександр Каплюченко та

прес-служба НА НГУ