П'ятниця, 14 Грудень, 2018 - 10:21

Поділитися

08 Лют 2018

В Академії Сухопутних військ командири батальйонів вчились застосовувати артилерійські підрозділи

Засвоєння нових знань, які передають досвідчені офіцери, - є надзвичайно необхідним правилом у розвитку командира будь-якого рівня. Тому заняття, які провели для командирів батальйонів 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, одразу два досвідчених та високопрофесійних викладача Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, стали надзвичайно корисними для офіцерів бригади.

 

Своїм власним життєвим досвідом поділився із гвардійцями генерал-майор у відставці Сергій Ніколаєв, доцент кафедри ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ. На занятті разом з командирами батальйонів вони розглянули три навчальних питання: види загальновійськового бою; види, призначення артилерійських підрозділів, принципи застосування артилерії в сучасному загальновійськовому бою та призначення, організаційну структуру, озброєння, бойові можливості підрозділів батальйонної артилерії.

 

З наступним викладачем більшість гвардійців вже були знайомі, адже генерал-майора Олександра Рачка у Західному оперативно-територіальному об’єднанні знають як дійсно професійного військового та досвідченого керівника. Наразі Олександр Степанович являється професором кафедри ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

 

«З гвардійцями я завжди готовий до спілкування, готовий допомагати і необхідною літературою, і проводити заняття, - говорить генерал-майор Олександр Рачок. – Командир батальйону – це така посада, яка зобов’язує розбиратись у безлічі питань, тому вони постійно знаходяться в процесі здобування інформації».

 

Понад чотири години гвардійці та Олександр Рачок спілкувались про організацію роботи на командно-спостережному пункті. Також гвардійці практично попрацювали з картами та приладами, і задавали Олександру Степановичу безліч питань.

 

Аліна Новікова,

фото автора