П'ятниця, 24 Травень, 2019 - 08:30

Поділитися

16 Кві 2018

В Академії НГУ військовослужбовці строкової служби звільнилися в запас

На стройовому плацу Національної академії Національної гвардії України пройшли урочистості з нагоди звільнення в запас військовослужбовців батальйону забезпечення навчального процесу, які відслужили встановлені терміни служби.

 

Розпочався урочистий захід із підняття державного прапору.

До строковиків звернувся перший заступник начальника Академії з навчально-методичної та наукової роботи полковник Олександр Морозов:«Навчання та служба стали важливим етапом у вашому житті. У стінах Академії Національної гвардії вам вдалося досягнути чималого: виховати в собі волю, рішучість, бажання бути першим і кращим, з повагою ставитися до своїх товаришів по службі. Ви стали не лише загартованими воїнами, але й сформувались, як особистість, навчилися бути справжніми чоловіками – відповідальними, цілеспрямованими. Досвід, який ви здобули, знадобиться вам у подальшому житті. Тож, щиро вітаю вас з успішним завершенням служби».

 

За старанність, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди звільнення в запас військовослужбовців заохотили подяками, грамотами, фотокарткою біля розгорнутого Бойового Прапора Національної академії.

 

Період строкової служби завершився, але кожен із юнаків готовий за вимогою стати на захист своєї Батьківщини і народу. Самі військовослужбовці зізнаються, що за ці півтора роки значно подорослішали. Армія змінила їх на краще.

 

«Ми стали серйознішими, більш відповідальними, почали ще більше цінувати свої сім’ї, приймати виважені рішення. Опанування знань військової науки стало для нас справжньою школою мужності і гартування сили духу. Тут ми знайшли справжніх друзів. Окремо хочемо подякувати колективу батальйону забезпечення за можливість відчувати домашній затишок. Ми пишаємося службою в стінах  Академії», - зазначив сержант Іван Пивоваров.

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ