П'ятниця, 10 Липня, 2020 - 12:47
07 Лис 2019

В Академії Нацгвардії розпочалася акредитаційна експертиза

Виїзд експертної групи до Національної академії Національної гвардії України для проведення первинної акредитаційної експертизи освітніх програм, ініційовано Національним агенством із забезпечення якості вищої освіти. Експертна група буде працювати в навчальному закладі в період з шостого по восьме листопада 2019 року.

 

Головне завдання акредитації освітніх програм є встановлення відповідності якості освітніх програм та освітньої діяльності Академії за цими програмами визначеним критеріям оцінювання якості освітньої програми.

 

«Проведення акредитації освітніх програм – це відповідальний період для навчального закладу. Після низки зустрічей та спілкування з представниками Академії, не вдаючись до оцінки, можу сказати, що у вас є перспективи для розвитку, - зазначив керівник експертної групи Юрій Репіло. - Доцільно врахувати рекомендації експертної групи по усуненню недоліків та розвитку сильних сторін освітніх проектів, а цей досвід обов`язково сприятиме навчальному процесу».

 

Сьогодні представниками експертної групи було проведено зустрічі з керівництвом Академії, з гарантами освітніх програм, які заявлені до акредитації та з випускниками заявлених освітніх програм. У формі селекторної наради відбулася зустріч із керівництвом Національної гвардії за напрямками роботи. Також члени експертної групи поспілкувалися з викладачами та здобувачами вищої освіти, які навчаються за різними спеціальностями, а також з представниками студентського самоврядування.

 

Згідно з програмою в рамках проведення первинної акредитаційної експертизи, відбудеться огляд матеріально-технічної бази, що використовується під час реалізації заявлених освітніх програм, а також зустріч із адміністративним персоналом та допоміжними структурними підрозділами Академії.

 

У п`ятницю, восьмого листопада, представниками експертної групи буде проведено день суджень, де буде обговорено результати роботи та започатковано роботу над звітом. У звіті буде оцінено освітні програми і діяльність Академії та надано рекомендації розробникам освітніх програм від імені Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти. Ключовою відмінністю цієї експертизи від попередніх є те, що про оцінку представники Академії дізнаються тільки через два тижні після проведення експертизи.

 

Відділ міжнародних зв`язків, інформації та комунікації НА НГУ