Середа, 8 Липня, 2020 - 17:31
20 Гру 2016

Урочисте відкриття військового містечка у військовій частині 3045

У цей непростий час сьогодення на День Святого Миколая військова частина 3045 дійсно отримала казковий подарунок: сучасне військове містечко, яке збудоване за новітніми технологіями. До втілення цієї мети приклали максимальні зусилля ДП НАЕК «Енергоатом» та адміністрація ВП «Рівненська АЕС», а також гвардійці частини.

 

Із святковими привітальними словами виступив заступник командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом генерал-майор Ярослав Сподар:

 

«Незважаючи на складну ситуацію в державі, командування Національної гвардії України спільно з адміністрацією ДП НАЕК «Енергоатом» робить усе можливе для покращення життєдіяльності військовослужбовців, прикладом цього є прекрасне військове містечко військової частини 3045, яке буде надихати воїнів до кращих показників у військово-професійній справі».

 

Президент ДП НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський висловив сподівання, що зазначена подія буде сприяти подальшому становленню та розбудові військової частини 3045 та Національної гвардії загалом.

 

Напутні слова озвучили голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, народний депутат України Василь Яницький, наголосивши, що регіон буде мати дійсно бойову одиницю, яка буде стояти на сторожі мирного атому, ця подія є знаковою для Поліського краю.

 

Генерал-майор Ярослав Сподар нагородив президента ДП НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського та  почесних гостей взаємодіючих органів відомчими заохочувальними відзнаками Національної гвардії України за співпрацю, а кращих військовослужбовців частини – Почесними грамотами та знаками «За доблесну службу».

 

Благочинний Володимирецького району і м. Вараш отець Віталій помолився разом з присутніми за мир та спокій в державі та освятив вхід у приміщення новобудови. Офіційне відкриття нового військового містечка військової частини 3045 з перерізанням стрічки здійснили генерал-майор Ярослав Сподар та почесні гості.

 

Після всіх урочистих заходів почесні гості оглянули територію та приміщення новозбудованої будівлі штабу та змогли наочно переконатися у дійсно комфорних умовах побуту для військовиків частини.

 

Майор Ілля Долгіх,

фото Юрій Якубець