П'ятниця, 10 Липня, 2020 - 12:07
24 Травень 2018

Уперше для жінок Нацгвардії провели залік на право боротися за берет з відзнакою (ВІДЕО)

 

Вперше в Національній гвардії України відбувся попередній відбірковий залік з фізичної підготовки для жінок військовослужбовців, які вирішили взяти участь у складанні кваліфікаційного іспиту на право носити берет з відзнакою.

 

В Західному ОТО Національної гвардії України жага до перемоги спонукала 17 жінок військовослужбовців позмагатися за цю нагороду.

 

«Хочу довести собі, що жінка в армії може бути не гіршою чим чоловік», - розповіла про свою мотивацію солдат Оксана Пецькова з військової частини 3008 Західного оперативно-територіального обєднання Національної гвардії України.

 

За результатами попереднього заліку з фізичної підготовки визначені лідери, які в подальшому увійдуть до команди Західного оперативно-територіального об’єднання. Кращі результати показали солдат Оксана Пецькова з військвової частини 3008, старший солдат Ірина Бершадська – військова частина 3028, молодший сержант Тетяна Атаманчук-Липов’як також з військової частини 3008 та солдат Галина Постелюк – окремий загін спеціального призначення ЗТУ НГУ.

Солдат Галина Постелюк проходить службу в окремому загоні спеціального призначення Західного територіального управління, її мрія скласти кваліфікаційний іспит та здобути берет з відзнакою.   

 

«Перед нами не може бути ніяких перешкод, жінки справляться з будь-яким важким завданням. Хочу довести всім жінкам, що ми є сильними», - додала Галина Постелюк.

 

Попереду на дівчат чекають виснажливі тренування та здача іспиту.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ