Середа, 19 Червень, 2019 - 08:05

Поділитися

13 Вер 2018

Унікальний спорткомплекс отримала Бригада швидкого реагування НГУ

 

У тренувальному таборі військової частини 3018 встановили новітній мобільний спортивний комплекс, аналогів якого в Україні не існує.

 

За потреби, комплекс складається в контейнер і монтується в будь-якому іншому місці протягом дня. Так, його можна буде розмістити, зокрема, і в зоні проведення ООС. Спортивний інвентар різного функціоналу дозволяє одночасно тренуватися двом десяткам бійців. Тут – перекладини, канати, штанги, гантелі, сандбеги, медболи та багато іншого. 

 

– Комплекс отримано в рамках шефської допомоги від компанії “Інтератлетика”. Ми щиро вдячні компанії і всім небайдужим, хто допомагає Нацгвардії, – каже командир Бригади швидкого реагування полковник Іван Миропольський. – Нашим бійцям дуже важливо відчувати, що суспільство цінує їхню працю. А ми, своєю чергою, докладемо всіх зусиль для того, щоб український народ пишався своїми захисниками!

 

Бійці бригади новинці раді. За їх словами, спорткомплекс дозволить їм не лише підтримувати відмінну фізичну форму, але й покращуватиме дисципліну, психологічне і фізичне здоров'я – саме те, що потрібно вояку.

 

Андрій Куліш