Неділя, 12 Липня, 2020 - 15:30
21 Лип 2015

Учасників міжнародного навчання «Репід трайдент – 2015» ознайомили із заходами безпеки

 

У понеділок, 20 липня, відразу після офіційної церемонії відкриття україно-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2015», на території військового містечка «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, із військовослужбовцями багатонаціонального контингенту відбулися заняття із дотримання заходів безпеки.

 

Керівники на навчальних місцях проінструктували більше тисячі військовослужбовців з вісімнадцяти країн світу. Зокрема, іноземним колегам продемонстрували українську військову техніку та озброєння, а також нагадали, як швидко та правильно надавати першу медичну допомогу потерпілим. Крім того учасників навчання ознайомили з правилами користування вибуховими речовинами та пристроями, основними умовними знаками та сигналами, що подаються під час практичних занять тощо.

 

— Упродовж двох тижнів усі військовослужбовці матимуть справу з вибуховими пакетами, запалами, мінами та іншою імітаційною вибухівкою. Також, вони використовуватимуть нашу стрілецьку зброю, вантажні автомобілі, позашляховики та бойові броньовані машини, що є на озброєнні українського війська - повідомив офіцер-інструктор навчального центру «Партнерство заради миру» майор Максим Клунник. – Саме тому армійці повинні знати, як діяти під час робіт із вибухівкою, на якій безпечній відстані знаходитися від проведення розмінування, які сигнали подавати тощо. А також, як поводитись із усім спектром наданого озброєння та військової техніки. Тому перший день ми завжди присвячуємо саме вивченню заходів безпеки.

 

Загалом, під час проведення навчань використовуватиметься майже 900 одиниць зброї та понад 130 військових автомобілів та бойових машин. Також було проведено інструктаж особового складу щодо умов використання систем імітації тактичних дій MILES. Доведено вимоги техніки безпеки, під час виконання практичних стрільб зі стрілецької зброї.

 

На кожному навчальному місці військовослужбовцям було надано час для того, аби під наглядом інструкторів повторити усі необхідні дії самостійно. Також, у розумінні навчального матеріалу іноземцям допомагали курсанти Академії сухопутних військ, які демонстрували, зокрема, дії у складі підрозділу під час посадки та висадки з військової техніки, огляду зброї тощо.

 

Слід відзначити, що медичне забезпечення навчань відповідає високим міжнародним стандартам. Для того, щоб створити максимально сприятливі умови для збереження життя та здоров’я учасників навчання, на базі медичного пункту Центрального містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного постійно чергуватиме бригада лікарів та реанімобіль.

 

 

За матеріалами mil.gov.ua