П'ятниця, 26 Квітень, 2019 - 02:59

Поділитися

08 Лис 2018

У Західному ТУ командирів вчать процесу прийняття військових рішень(MDMP)

 

На Львівщині завершились дводенні збори командирів батальйонів та окремих рот військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

 

Окрім звичних занять щодо організації службово-бойової діяльності підрозділів учасників зборів ознайомили із процесом прийняття військових рішень(MDMP) стандартів НАТО та довели основні вимоги гендерної політики в Національній гвардії України.

 

«Офіцери командної ланки, батальйон, рота постійно мають вдосконалювати свої знання та навички, аби в будь-який ситуації швидко та правильно прийняти рішення. Від цього залежить життя його підлеглих та виконання поставленого завдання, особливо актуальні вони є для молодих офіцерів, які стали на посаду», – поділився своїми враженнями командир оперативного батальйону військової частини 3028 майор Олег Мироненко.

 

Два дня офіцери підвищували рівень командирської підготовки. Збори були поділені на теоретичні та практичні заняття. Як зазначають самі офіцери, знання та інформація, яку вони отримали під час занять неодмінно буде використовуватись в повсякденній, службовій діяльності командирів.

 

 

Підполковник Олег Тіхов