Середа, 17 Липень, 2019 - 05:48

Поділитися

10 Вер 2018

У забігу Intersport Run UA 2018 переміг нацгвардієць

У Києві на головній вулиці столиці Хрещатику відбувся біговий захід Intersport Run UA, який присвячувався Дню фізичної культури і спорту України. На індивідуальних дистанціях 10, 5 та благодійному забігу на 2 кілометри, студентському на 5 км, Intersport Junior Run на 500 метрів та Intersport Kid's Run на 100 метрів, а також скандинавській ходьбі, командному забігу 4 х 5 км, сімейному та дитячих забігах, взяли участь понад шість тисяч учасників.

 

Перемогу на дистанції 10 кілометрів здобув старший солдат Дмитро Сірук - спортсмен-інструктор групи з неолімпійських видів спорту спортивної команди спортивного клубу Національної гвардії України, його результат 31:36,51.

 

Після фінішу Дмитро сказав: “Я знав, що тут будуть гірки, але чесно кажучи, не очікував, що будуть такі серйозні. Авжеж було нелегко, дався взнаки і той факт, що стартую другий тиждень поспіль у різних змаганнях, але виходив на старт перемагати! Дуже сподобалась атмосфера, багато людей, гарна підтримка – справжнє бігове свято!”.

 

Цього року благодійні внески учасників заходу пішли на збір коштів на інфузійні насоси для відділення інтенсивної терапії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

 

Спортивний клуб Національної гвардії України