Понеділок, 1 Червня, 2020 - 04:47
14 Січ 2020

У військових частинах Національної гвардії України провели заняття з бойової готовності

У військових частинах Національної гвардії України провели заняття з бойової готовності. Військові частини були підняті по навчальній тривозі.

 

Командування військових частин ретельно перевірило стан особистої бойової готовності підлеглих. Зокрема, під час стройового огляду особливу увагу звернули на те, наскільки правильно підігнані елементи екіпірування та засоби особистого захисту військовослужбовців.

 

Гвардійці у визначений час перемістились та приховано розташували на місцевості командні пункти. Заздалегідь налагодили зв’язок, встановили та замаскували намети, а також імпровізовані складські приміщення. Офіцери допоміжних пунктів управління, у свою чергу, організували взаємодію між підрозділами та приступили до збору інформації щодо оперативної обстановки, уточнили на місцевості порядок розташування частин та підрозділів по їх виводу з під удару противника та по прибуттю в райони зосередження.

 

«Такі комплексні тренування у складі військових частин проводяться двічі на рік, на початку кожного періоду навчання. Важливо, щоб військовослужбовці практично відточували свої навички в умовах наближених до бойових. Це дозволяє нам розуміти всю динаміку процесу в комплексі. Зокрема щодо навченості особового складу, обсягу логістичних процесів та взаємодії підрозділів на різних рівнях – від тактичного до оперативно-тактичного», – пояснив перший заступник начальника Східного територіального управління – начальник штабу полковник Ігор Григорян.

 

Також гвардійці відпрацьовували дії під час прийняття мобілізаційних ресурсів. Тренувалися у розгортанні та переміщені допоміжних пунктів управління. Створювали та організовували роботу складових ефективного управління.

 

Зібрані офіцерами та командуванням дані під час комплексних тренувань будуть проаналізовані. На підрозділи чекає також ряд раптових перевірок бойової готовності для підтримання боєздатності вже протягом найближчого часу.

 

За матеріалами з військових частин