Неділя, 24 Березень, 2019 - 07:15

Поділитися

02 Лют 2017

У військової частини 3033 пройшли стрільби згідно нового курсу стрільб

Військовослужбовці військової частини 3033 удосконалюють отримані на заняттях з вогневої підготовки навички під час практичного виконання стрільб.

 

Проходять заняття згідно нового курсу стрільб. Вивчили теорію, тепер відпрацьовуємо на практиці. – розповів офіцер бойової та спеціальної підготовки Юрій Бублик.

 

З цією метою, для більш детального та цікавого висвітлення аспектів військової служби у військовій частині 3033, на практичні польові заняття та бойові стрільби згідно нового курсу стрільб, було запрошено знімальну групу місцевого телеканалу «Z». Журналістів ознайомили з новітніми формами та методами навчання особового складу, продемонстрували практичні дії в різноманітних бойових ситуаціях, тактику дій, порядок евакуації поранених та багато іншого.

 

Навчаємо тактичній медицині, тактичному пересуванню на полі бою, навчаємо всьому новому, що потрібно для інтеграції української армії в систему НАТО. – пояснив інструктор Юрій.

 

Телевізійникам показали практичне виконання бойових стрільб з автомата Калашникова АКМ та ручного протитанкового гранатомета РПГ-7В. Репортери із захватом спостерігали за злагодженими та відпрацьованими до автоматизму діями гвардійців як на вогневому рубежі, так і під час тактичних занять.

 

Відзнятий сюжет того ж дня було продемонстровано у вечірньому випуску телепередачі «Акценти», що виходить на місцевому телеканалі «Z».Участь в прямому ефірі якої, прийняв представник нашої частини – старший офіцер відділення кадрів майор Сергій Крамаренко. Він розповів про переваги військової служби за контрактом в Національній гвардії України, порядок відбору кандидатів на військову службу та вимоги до них, а також запросив всіх бажаючих пов’язати своє життя з військовою службою.

 

капітан Євген Закутський