П'ятниця, 19 Жовтень, 2018 - 09:52

Поділитися

12 Січ 2018

У військовій частини 3033 відбулася професійна підтримка офіцерів-психологів

Психологами Запорізької бригади охорони громадського порядку Національної гвардії України проводилася професійна підтримка психологів (супервізія). До цих заходів залучалися психологи військових частин 3033, 3026 та 3029 Запорізького гарнізону.

 

Супервізія - малорозвинена в нашій країні галузь психологічної діяльності. Часто вважається, що супервізія - допомога одного професіонала менш досвідченому колезі, але це відносно вузьке визначення. Супервізія це спостереження більш досвідченого колеги за роботою психолога, терапевта, викладача, обговорення сильних і слабких сторін, виправлення виниклих помилок. У цьому випадку супервізію можна розглядати як систему професійної підтримки фахівців.

 

«Ці заходи проводяться для психологічної підтримки психологів. Ми обмінюємось досвідом та надаємо психологічну допомогу один одному», - розповідає офіцер психолог лейтенант Семенюк Тарас.

 

«Важливо навчити офіцерів-психологів основним дієвим формам та методам практичної роботи з військовослужбовцями на етапах виконання службово-бойових завдань в екстремальних умовах та формування їхньої психологічної готовності до виконання завдань», - розповіла начальник служби психологічного забезпечення військової частини 3026 молодший лейтенант Ольга Супрун.

 

Микола Станішевський,

Михайло Кондира