П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 07:21
09 Лип 2015

У військовій частині 3044 Нацгвардії провели тактико-стройові заняття

 

8 липня у військовій частині 3044 з охорони та оборони Южно-Української АЕС з особовим складом проведено тактико-стройові заняття з бойової готовності в складі частини.

 

Правильність дій та навченість особового складу є надійною запорукою охорони та оборони важливих державних об’єктів – однієї із основних завдань що виконує особовий склад Національної гвардії України.

 

Так для забезпечення практичних навиків та дій з охорони та оборони Южно-Української АЕС у військовій частині 3044 проведено планові тактико-стройові заняття по приведенню частини у бойову готовність.

 

Розпочались заняття на стройовому плацу частини із шикування та перевірки наявності особового складу. Довівши тему та мету занять, виконуючий обов’язки командира частини підполковник Костянтин Кабанов наголосив військовослужбовцям про важливість правильних та злагоджених дій на сьогоднішній час.

 

В ході проведення занять підрозділи частини мали змогу закріпити свої знання на практиці, а саме: відпрацювали ряд ввідних, зайняли бойові позиції на території атомної станції та умовно діяли по вказівкам керівника занять.

 

Невід’ємною складовою занять було вдосконалення дій штатних екіпажів БТР та взводу спеціального призначення щодо оборони охороняємого об’єкту. Так, після встановлення озброєння на БТР-70 екіпажі вирушили на вогневі позиції та зайняли оборону охороняємого об’єкту, а особовий склад взводу спецпризначення потренувався у виявленні диверсійних груп поблизу об’єкта та у роботі з топографічними картами безпосередньо на місцевості.

 

Підбиваючи підсумки даних занять, командуванням частини було дано належну оцінку діям особового складу підрозділів, що були задіяні. Продемонстровані злагоджені дії та практичні навички, які необхідні для організації та виконання завдань з оборони об’єкту, що охороняється. Військова частина 3044 ще раз підтвердила, що Южно-Українська АЕС знаходиться під надійною охороною та обороною.

   

майор Ігор Моспан,

фото лейтенанта Анатолія Богдана та Олександра Запольського