Неділя, 23 Лютого, 2020 - 01:13
25 Чер 2015

У військовій частині 3024 Національної гвардії України проведено технічний огляд

Точність та швидкість виконання службово - бойових завдань значною мірою залежить від технічного стану військової техніки. В сучасних умовах це головна вимога, за якою стоїть наполеглива праця  військовослужбовців роти бойового та матеріально технічного забезпечення.

 

Робота, яку виконують воїни автомобілісти вкрай відповідальна та важлива. Під умілим керівництвом  заступника командира полку з озброєння та техніки – начальника технічної частини майора Романа Даниліва, автомобільна техніка завжди перебуває в готовності до виїзду.

 

Під час ретельної перевірки автомобільної техніки військової частини 3024 велику увагу було приділено технічному стану та комплектації кожного автомобіля.

 

З найкращого боку себе зарекомендували військовослужбовці майстерні по ремонту автомобільної техніки, які роблять все можливе для того, щоб у найкоротшій термін повернути машини до строю.

 

Перевіряли і водіїв військового транспорту, які продемонстрували весь свій багаж знань, майстерність та професіоналізм. Вони добре розуміють, що від їхньої дисциплінованості, вміння та майстерності залежить не тільки виконання покладених на підрозділ завдань, а й життя  та здоров’я людей.

 

Валентина Самсонова, фото старшого лейтенанта  Володимира Угровецького