Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:46

Поділитися

19 Чер 2017

У військовій частині 3021 молоді воїни прийняли Військову присягу

17 червня у військовій частині 3021 з охорони важливих державних об’єктів відбулось військове свято – молоде поповнення призову І-2017 склало військову присягу на вірність українському народові. Перед початком урочистостей група військовослужбовці частини розповідала усім про підрозділ, про переваги вибору професії військового та запрошувала на військову службу за контрактом.

 

Урочистості розпочались з внесення бойового прапора військової частини та виконання державного Гімну України. Начальник навчального збору привів молоде поповнення до військової присяги.

 

Зі словами привітання до всіх присутніх звернувся командир військової частини полковник Олександр Шур, він побажав молодим гвардійцям бути сумлінними та старанними в навчанні і службі, а батьків запевнив, що їхні сини стануть справжніми захисниками Батьківщини.

 

Також гостей та військовослужбовців привітав голова ветеранської організації частини полковник у відставці Юрій Іванов.

 

За доброю традицією свято прийняття військової присяги було освячено військовим священиком (капеланом) отцем Олександром.

 

По закінченню урочистостей батьки та рідні поспілкуватись з командиром частини та отримали відповіді на безліч запитань.

 

Євген Дмитренко,

фото Дениса Тереха