Неділя, 23 Лютого, 2020 - 00:38
25 Чер 2015

У військовій частині 3042 Нацгвардії пройшли навчально-методичні збори

У військовій частині 3042 Національної гвардії України пройшли навчально-методичні збори з комендантами спеціальних комендатур.

 

 Фахова підготовка керівного складу комендатур, опанування методики виховання та навчання особового складу, - далеко не всі питання, які обговорювались на зборах.

 

Особливу увагу було приділено якісному виконанню службово-бойових завдань, що стоять перед військовою частиною, вихованню та навчанню особового складу.

 

Кожного дня військовослужбовці військової частини 3042 заступають на бойову службу по охороні важливого державного об'єкту. Від вміння командирів керувати особовим складом по охороні ВП "Запорізька АЕС" залежить надійність та спокій мирного атому.

 

Під час зборів було перевірено рівень професійної виучки з тактичної, стройової та фізичної підготовки. Вміння приймати комендантами спеціальних комендатур рішення при виконанні службово-бойових завдань відіграє важливу роль в організації охорони ВП "Запорізька АЕС".

 

Також під час зборів було проведено нараду з офіцерами командування та управління з питань ефективної діяльності підрозділів спеціальних комендатур з переходом на новий штат. Визначено пріоритетні напрямки роботи та напрямки щодо подолання проблемних питань.

 

Сьогодні якісна підготовленість комендантів спеціальних комендатур по охороні важливих державних об’єктів є як ніколи важливою, адже наші офіцери відповідають за якісне та успішне виконання завдань варт з охорони ВП "Запорізька АЕС".

 

Підполковник Віктор Івченко, фото сержанта Юлії Апанович