П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 06:28
31 Лип 2018

У вінницьких нацгвардійців триває підготовка до спортивного огляду

У військовій частині 3008, що дислокується у Вінниці, нацгвардійці посилено готуються до огляду-конкурсу серед військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання на кращу організацію фізичної підготовки та спортивно-масової роботи.

 

Під час конкурсу військовослужбовці виконуватимуть вправи військово-спортивного комплексу з подальшим присвоєннями ступенів та врученням спортивного нагрудного знака «Воїн – спортсмен».

 

Серед особового складу, що отримали спортивні відзнаки на етапі огляду на кращу організацію фізичної підготовки та спортивно-масової роботи серед підрозділів військової частини є і військовослужбовець-жінка, що виконала усі вимоги військово-спортивного комплексу.

 

Старший солдат Оксана Пецкова, яка у військовій частині проходить службу на посаді стрільця в підрозділі з конвоювання, має І-й розряд з легкої атлетики.

 

Спортивна кар’єра Оксани розпочалась, коли їй виповнилося 12 років.

 

«Це було особисто моє бажання,- розповідає Оксана Пецкова,- з 12 років я відвідувала спортивну секцію дитячо-юнацької спортивної школи №1 міста Вінниці. Звичайно батьки підтримували мене, завжди вболівали на змаганнях. Від занять спортом, окрім доброї фізичної форми я отримую гарний настрій, також приємно коли тебе наслідують та дивлячись на тебе починають вести здоровий спосіб життя».

 

Ще з дитинства Оксана мріяла продовжити династію, адже її батько також військовий. В майбутньому вона планує здобути військову освіту та отримати офіцерське звання, щоб продовжити професійну військову кар’єру.

 

«Спорт – це неспинна боротьба та рух вперед. Потрібно не перевантажувати організм, поступово збільшувати фізичні навантаження, займатися «не через силу», а собі в задоволення», - радить новачкам у спорті гвардійська спортсменка.

 

Разом з Оксаною спортивний нагрудний знак "Воїн-спортсмен" отримав солдат строкової служби Олег Гаджук – кандидат у майстри спорту з армреслінгу.

 

«Ще в студентські роки я займався в спортивному клубі «Епіцентр» містечка Городок, Хмельницької області,- розповідає Олег, - спочатку була перемога в районних змаганнях, потім в обласних і в 2014 році отримав спортивний розряд кандидат у майстри спорту. Пішовши служити, я не перестав займатись спортом, а навпаки далі продовжив тренування, адже у військовій частині фізичній підготовці приділяється велика увага. Отримавши відзнаку «Воїн – спортсмен», я зрадів від того, що мої зусилля були не марними. Адже не кожен може отримати цей значок. Потрібно показати високі показники на нормативах з підтягування, бігу на 100 метрів, 1 та 3 кілометри, комплексно-силових вправ та на загальновійськовій смузі перешкод.»

 

Тож бажаємо нашим військовослужбовцям вдосконалення своїх фізичних навичок та подальших перемог.

 

Дмитро Надворний,

фото автора