Субота, 24 Серпень, 2019 - 09:58

Поділитися

20 Травень 2019

У Вінниці нацгвардійці долучились до військово-патріотичної гри «Джура»

 

Обласна дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура - 2019», у де  вінницькі школярі змагалися у швидкості, влучності та знанні історії рідного краю.

 

До військово - патріотичної гри долучилися і військовослужбовці військової  частини 3008 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, які навчали, а згодом оцінювали юних патріотів.

 

Військово-патріотична гра зібрала понад три сотні вінницьких  школярів, які щодуху доводили, кращість в області вправляються зі зброєю,  крокують та надають невідкладну медичну допомогу.

 

«Наше завдання було  навчити учасників,як надавати першу медичну допомогу при пораненнях, зупинці дихання, критичних кровотечах та переломах за допомогою засобів, що використовуються у Національній гвардії України, –  розповів начальник медичної служби військової частини 3008 капітан Вадим Кириченко. – Також практично діти відпрацьовували елементи евакуації поранених на ношах.А ми в свою чергу згодом оцінювали, як вони засвоїли навчальний матеріал».

 

Учасники гри - це учні 5-10 класів. Більшість вже визначилася що будуть військовими, тому  військово-патріотичну гру «Джура» сприйняли як до армійське випробування. Автомат Калашникова ці юні патріоти розбирають всього за 25 секунд, кажуть гвардійці.

 

У знак подяки учасники гри підготували тридцять п’ять кілограмів  борщових наборів, які будуть передані  у зону бойових дій.

 

 

Анна Лазуренко

Фото автора