Середа, 8 Липня, 2020 - 17:58
13 Травень 2017

У Вінниці командувач Національної гвардії України взяв участь у відкритті пам'ятного меморіалу загиблим військовослужбовцям

 

12 травня 2017 року, в день відзначення 50-ї річниці військової частини 3008, на її території відкрили пам’ятний меморіал військовослужбовцям, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України.

 

У відкритті пам’ятного меморіалу взяли участь командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, голова обласної ради Анатолій Олійник, військовослужбовці частини, священики різних конфесій. Вшанувати пам'ять загиблих прийшли і військові побратими, родичі загиблих.

 

«Особовий склад військової частини 3008 із впевненістю виконує завдання у зоні АТО, супроводжує підсудних, охороняє громадський порядок, протидіє тероризму. Понесла втрати і військова частина 3008. Це солдати Сергій Дерен та Віктор Кулібаба, старший лейтенант Олександр Мoскалюк, молодший сержант Олександр Кoлівoшкo, старший солдат Сергій Павлюк та підпoлкoвник Олександр Каплінський. Вічна слава Героям!», - підкреслив генерал-лейтенант Юрій Аллерoв.

 

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять військовослужбовців. Священнослужителі провели освячення пам’ятного меморіалу та панахиду за загиблими воїнами. Після церемонії освячення меморіального знаку присутні поклали квіти до підніжжя обеліску.

 

Меморіал — це гранітна стела із двох частин, яку розділяє хрест. На одній частині зображено гвардійця у спорядженні та військову техніку за ним. На іншій — герб України та рядки: "А знаєте, війна колись закінчиться. Із часом відбудуються міста. Але ніколи не повернуться, Всі ті, кого забрали небеса".

 

З нагоди 50-ти річчя військової частини в Будинку офіцерів Вінницького гарнізону відбулись урочисті заходи, де особовий склад підрозділу був заохочений відзнаками та нагородами Командувача Національної гвардії України, начальника Західного територіального управління, командира військової частини та органами державної влади.

 

Після урочистої частини відбулась концертна програма. Ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України привітав особовий склад своєю музичною програмою.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ