Понеділок, 27 Лютий, 2017 - 13:01

Поділитися

12 Січ 2017

У Вінниці гвардійцям вручили ключі від нових квартир

Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров взяв участь в урочистій церемонії вручення ключів та сертифікатів від нових квартир для військовослужбовців та ветеранів військових частин 3008 та 3028. Дев’ять родин отримали житло у новобудовах міста Вінниці.

 

Церемонія відбулась на території вінницького полку Національної гвардії України за участі голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія та Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

 

«На сьогоднішній день державою виділені кошти для забезпечення гідних умов проживання військових та їхніх родин. Минулого року власниками квартир стали 274 нацгвардійці, в цьому році планується виділити понад 400 нових помешкань для військовослужбовців Національної гвардії. Таку кількість квартир військові отримують вперше за 20 років», - наголосив під час виступу генерал-лейтенант Юрій Аллеров. 

 

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій також зазначив, що фінансування програмних видатків, що стосуються безпекового сектору, - лише частина від загального обсягу робіт, які здійснюються нині у військових частинах 3008 та 3028.

 

Міський голова Сергій Моргунов підкреслив, що військові частини 3008 і 3028 – це ті підрозділи, якими можуть пишатися як Вінниччина, так і вся Україна. Відтак запевнив, що міська рада не залишатиметься осторонь житлових питань військовослужбовців. «У цьому році ми прийняли рішення щодо виділення земельної ділянки для будівництва 2 будинків на 144 квартири», - зазначив Сергій Моргунов.

 

Після офіційної церемонії щасливі господарі квартир оглянули нові помешкання. Кожна з дев’яти двохкімнатних квартир має площу понад шістдесяти квадратних метра.

 

«Кімнати дуже великі та просторі. Ремонт в квартирі зроблений гарно, - розповідає дружина старшого прапорщика Анатолія Кадькало Людмила Володимирівна, - гадаю що сину та доньки буде затишно в новому помешканні».

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ