Неділя, 23 Лютого, 2020 - 12:07
24 Лют 2018

У Сумах військовослужбовці НГУ прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції

22-23 лютого психологи Національної гвардії України взяли участь у конференції на тему «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя». Цього разу вона набула особливо масштабного представництва, зібравши більш ніж 500 учасників із 12 країн світу: Канади, Німеччини, Швеції, Польщі та інших. Україну представляли фахівці з 28 міст.

 

Гвардійські психологи виступили з доповіддю «Проблема супервізійної підтримки психологів сектору безпеки та оборони», провели три майстер-класи. Особливе захоплення присутніх викликало показове заняття з демонстрацією практичних прийомів надання першої психологічної допомоги та саморегуляції психоемоційного стану в екстремальних (бойових) умовах. Всіх вразило застосування в аудиторії спецефектів, відтворення звуків пострілів та вибухів, крики людей, що створювало додаткову напругу.

 

Даний захід не лише сприяв розвитку професійної майстерності військових психологів, а й сприяв формуванню позитивного іміджу психологічної служби Національної гвардії в очах учасників конференції та присутніх засобів масової інформації.

 

Група інформації і комунікації Східного ОТО

Фото молодшого сержанта Ігоря Терещені