Вівторок, 21 Травень, 2019 - 12:19

Поділитися

05 Гру 2018

У столиці розпочався навчальний збір із керівним складом Нацгвардії

5 грудня розпочався навчальний збір з керівним складом військових частин та підрозділів Національної гвардії України. Він триватиме два дні, а вже у п’ятницю пройде розширене засідання Військової ради.

 

Близько 100 керівників частин та закладів Нацгвардії зібралися в столиці для вдосконалення своїх фахових знань, підвести підсумки службово-бойової діяльності за 2018 рік та отримати завдання на наступний.

 

«Сьогодні ми зібралися, щоб кожен командир чітко усвідомив головні завдання та скоординував роботу підлеглих, враховуючи здобутий нами досвід, а також загрози і виклики, які сьогодні існують для безпеки держави і громадян. Ми вдосконалюємо як правоохоронну, так і військову складову Нацгвардії. Для учасників зборів ми спланували заняття за усіма напрямками діяльності. І по завершенні зборів, я б хотів почути думку кожного командира», - наголосив командувач Нацгвардії генерал-полковник Юрій Аллеров.

 

Навчальні збори проходять на території військових частин Північного ОТО. З учасниками зборів будуть проведені теоретичні та практичні заняття  щодо розвитку системи управління, протидії гібридним загрозам України. Під час збору розглядатимуться питання перспектив оборонної реформи в Україні, подальшого реформування Нацгвардії.

 

Сьогодні у другій половині дня учасники зборів роз’їхалися по навчальних точках. На території військової частини 3030 Північного ОТО основна увага приділялася питанням несення служби патрульними підрозділами під час виконання завдань з охорони громадського порядку, а також аспекти служби з конвоювання.

 

Також однією із навчальних точок був навчальний центр імені Джорджа Кузьмича з фізичного захисту, обліку та контролю ядерного матеріалу, де керівники військових частин з охорони та оборони важливих державних об’єктів Національної гвардії України обговорили актуальні питання завдань бойової служби з охорони важливих державних  об’єктів.

 

Прес-служба НГУ