П'ятниця, 14 Грудень, 2018 - 10:31

Поділитися

13 Бер 2018

У Слов’янську нацгвардійці взяли участь у тренінгу з адаптації до умов несення служби

Контрактники військової частини 3035, які щойно пройшли курс молодого бійця, взяли участь у шестигодинному тренінгу з адаптації до умов несення служби.

 

Військовослужбовці вивчали власні реакції на стрес та навчалися керувати ними, зокрема й знімати психологічну напругу. Бійці описували та аналізували свої можливі труднощі, щоб змінити до них ставлення та знайти спосіб їхнього розв’язання. Таким чином гвардійці вчилися шукати точки особистісного зростання.

 

«Це заняття спрямоване на поліпшення адаптації військовослужбовців до умов служби. Вони нещодавно уклали контракт з Національною гвардією. Багато з них прийшли з цивільного життя. Тобто досвіду військового життя, стосунків, тощо трошки бракує. Тому для поліпшення адаптації ми й запровадили подібні заняття. Під час тренінгів солдати вивчають аспекти психологічної, фізіологічної, фізичної адаптації, проходять злагодження один з одним», − зазначає офіцер групи психологічного забезпечення військової частини капітан Віталій Нестеренко

 

 

Як стверджують військові психологи, подібні тренінги допомагають налагодити комунікацію між бійцями. Військовослужбовець не повинен замикатися виключно на своїх задачах і проблемах, інакше психологічне навантаження буде справляти деструктивний вплив на його індивідуальність.

 

Сергій Молотков